ERRATO zaprasza:
Wpisał: Administrator   
22.02.2011.
Zmieniony ( 22.02.2011. )
 
"WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ" wernisaż w boguszowskiej galerii "Barbórka"
Wpisał: Administrator   
08.02.2011.

W ramach XXII Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej w boguszowskiej galerii „Barbórka” MBP- Centrum Kultury, w dniu 4 lutego odbył się wernisaż prac, wykonanych obrazów na kanwie ściegiem gobelinowym, Natalii Południak – mieszkanki Gorc. Nauczycielki języka niemieckiego w Zespole Szkół Samorządowych. Dominujące tematy to pejzaż i portret. W konkursie „Anioły-muśniecie skrzydeł” jej praca zdobyła wyróżnienie.

Zmieniony ( 08.02.2011. )
Czytaj całość…
 
Kanapa Teatralna
Wpisał: Administrator   
08.02.2011.

Zapraszamy na Kanapę Teatralną

W poniedziałek, 14 lutego o godz. 18.00 w foyer Teatru Dramatycznego odbędzie się kolejne spotkanie artystyczne w cyklu Kanapa Teatralna.

Gościem specjalnym będzie Marek Malinowski, dziennikarz, długoletni redaktor naczelny â��Trybuny Wałbrzyskiejâ��, publicysta, historyk regionu, autor przygotowanych książek o środowisku literackim regionu oraz o dziejach naszego miasta.

Marek Malinowski ma ogromne doświadczenie dziennikarskie, poznał różne środowiska, miał kontakt z osobami znanymi w całym kraju. Jest przy tym wspaniałym gawędziarzem, przykuwa uwagę słuchaczy, opowiada ciekawostki, przytacza liczne anegdoty. Wieczorowi z Markiem Malinowskim towarzyszyć będzie wystawa jego fotografii, które wykonał jako dziennikarz oraz które wykonał jako uczestnik - dokumentalista Kanapy Teatralnej.

Comiesięczne spotkania w foyer Teatru Dramatycznego gromadzą zainteresowanych literaturą i muzyką. Wśród gości, którzy siadali na Kanapie przed publicznością, najwięcej było poetów, ale byli też prozaicy, satyrycy, muzycy. Podczas spotkań rozgrywane są turnieje jednego wiersza wśród uczestników oraz część pod nazwą Hyde Park, kiedy każdy uczestnik może zaprezentować się przed publicznością w sposób, jaki lubi.

Wszystkie wieczory w cyklu Kanapa Teatralna mają wstęp wolny. Zapraszamy młodzież i osoby dorosłe, które chcą spędzić wieczór w miłym towarzystie.

 
Serdecznie zapraszam
Ela Gargała
Zmieniony ( 18.03.2011. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 24 z 142

Sondy
Twoja ulubiona technika malarska to...
 
Gościmy